Klimatyzacje

Klimatyzacja dla domu i firmy!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę, którą tworzą zarówno sprzedaż, jak i usługi dostawy, serwisu i naprawy urządzeń klimatyzacyjnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, którą tworzy szeroki wachlarz usług z branży klimatyzacji od doradztwa, poprzez sprzedaż, dostawę oraz obsługę posprzedażną urzadzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy w pełni świadomi tego, jak ważna jest odpowiednio dobrana dla Państwa potrzeb klimatyzacja i wentylacja, dlatego proponujemy urządzenia bardzo wysokiej klasy produkowane przez renomowane firmy. Do takich możemy zaliczyć: Samsung, Fujitsu , Daikin, LG, Toschiba , GREE i inne markowe urządzenia. Podejmujemy się także przeprowadzania diagnoz usterek, awarii i napraw urządzeń innych producentów.
Posiadamy autoryzacje producenckie na obsługę, montaż i konserwację zdecydowanej większości spotykanych na polskim rynku urządzeń. Autoryzacje te umożliwiają nam nie tylko fachowe, indywidualne podejście do każdej z obsługiwanych marek, ale również uprawniają nas do realizowania autoryzowanej obsługi posprzedażnej, w tym napraw gwarancyjnych. W zakresie naszej działalności znajdują się nie tylko sprzedaż i usługi związane z klimatyzacją pojedyńczych pomieszczeń, np domowych ale także z większymi systemami Multisplit czy VRF zainstalowanymi najczęsciej w większych obiektach komercyjnych.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do montażu klimatyzacji zgodne z ustawą F – gazową. Posiadamy niezbędne autoryzacje.

ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ

Nasza zasada brzmi „ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ”, dlatego też ciągle się rozwijamy i gromadzimy coraz większą grupę zadowolonych klientów